Imzadaki Karakter Sayisi

• 7 Cevap
  • 3896 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Imzadaki Karakter Sayisi
« : 13 Nisan 2010, 07:18:00 ÖÖ 07 »
Selamunaleykum,
bugün imzama birsey yazmak istedim ama sonra fark eddim en fazla 100 karakter kullanilabilir bu sayiyi biraz yükseltmeniz uygunmudur asiri olmasida güzel degil ama 100 de cok az.
Yürüdügün yolda ayagina batan diken kavusacagin gülün habercisidir!

*

Çevrimdışı maxpayna

• *
  • 5150
    • depo
Ynt: Imzadaki Karakter Sayisi
« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2010, 08:28:43 ÖS 20 »

sınırlama getirilmesi tercihimdir.
zira bazı forumlarda görüyorum göz yorucu oynak gif resimleri ya da renkli büyük fontlarda yazılar forum görselliğini zedeliyor.

düz ve kısa yazılar olması tercihim( illa olacak ise) ama biraz arttırılabilirmi arkadaşlar karar versinler...

« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2010, 08:35:37 ÖS 20 »
 ilginç demek 100'de sınırlı tutuyorlarmış.
Şu sanal alemde ne ilginçtir ha,bırakmazlar ki
imzalarda sınırsız atılsın illa maraz illa maraz...!!!

İmzalara özgürlük istiyorum en acilinden..!!!:)

*

Çevrimdışı maxpayna

• *
  • 5150
    • depo
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2010, 09:13:10 ÖS 21 »

özgürlüğe kavram köken itibari ile karşıyım  :P ;)

ama sınırlama getirilmesi zaruret. yinede üyelerin talepleri doğrultusunda yönetim istişare ile karar verecektir.
benim fikrim; resim hiç olmasın kısa tek cümle olabilir .  ;)

« Yanıtla #4 : 15 Nisan 2010, 07:49:33 ÖS 19 »
resmin olmamasina bende katiliyorum forumda bosuna resim kategorisi acilmamis imzasina atacagina orada paylassin ama imzalarda insna kendini ifade eden yada benimsediig imajini cizdigi prensibini vs gösterdigi bir dörtlükde olabilir bunun icin 100 karakter sayisini az buluyroum söyle yapabilirsiniz imzalar belli ebatlari gecmiyeek örnek yazi büyüklügü 12 yi gecmiyecek yada 11 gecmiyecek  ve asiri göz alici olmiyacak resim olmiyacak vs vs artik gerisinide siz belirleyin ama su 100 karakter sayisini cogaltin ccünkü yazmak istedigimi yazamamis durumdayim ve bu beni rahatsiz ediyor :D mümin kardesinin derdi sizinde derdiniz :P :D

*

Çevrimdışı vesâir

• 680
  • I'm muslim don't panic
    • vesair
« Yanıtla #5 : 16 Nisan 2010, 12:00:07 ÖÖ 00 »
resmin olmamasina bende katiliyorum forumda bosuna resim kategorisi acilmamis imzasina atacagina orada paylassin ama imzalarda insna kendini ifade eden yada benimsediig imajini cizdigi prensibini vs gösterdigi bir dörtlükde olabilir bunun icin 100 karakter sayisini az buluyroum söyle yapabilirsiniz imzalar belli ebatlari gecmiyeek örnek yazi büyüklügü 12 yi gecmiyecek yada 11 gecmiyecek  ve asiri göz alici olmiyacak resim olmiyacak vs vs artik gerisinide siz belirleyin ama su 100 karakter sayisini cogaltin ccünkü yazmak istedigimi yazamamis durumdayim ve bu beni rahatsiz ediyor :D mümin kardesinin derdi sizinde derdiniz :P :D

kardeşim bu yazacağın şey çok önemli ise pc nde bi not defterine yaz ve her eklediğin konunun altına yaz ..nasıl olur sence

bende imza kısmının uzun oluşunu sevmiyorum çok karmaşık yapıyor forumu niye aynı yazıyı defalarca  görmek zorunda kalalım
zaten çok az böyle seçkin forum var bari burda fikir dayatması olmasın temennisi ile ...
imza uzunluğuna hayır diyorum
"HAK İLE MEŞGUL OLMAZSAN ,BATIL SENİ İŞGAL EDER"

*

Çevrimdışı maxpayna

• *
  • 5150
    • depo
« Yanıtla #6 : 16 Nisan 2010, 12:07:54 ÖÖ 00 »

yahu birader şimdiye kadar her ne cümlesi yazacak isen çoktaan yazmıştın da beynimize kazımıştık bile  :)
neyse hazır konu açılmışken üyeler arası mini referandum yapalım isteyenler istemeyenler kabul edilmiştir hızında bir sonuca ulaşalım inşallah....

« Yanıtla #7 : 16 Nisan 2010, 04:37:53 ÖÖ 04 »

kardeşim bu yazacağın şey çok önemli ise pc nde bi not defterine yaz ve her eklediğin konunun altına yaz ..nasıl olur sence

bende imza kısmının uzun oluşunu sevmiyorum çok karmaşık yapıyor forumu niye aynı yazıyı defalarca  görmek zorunda kalalım
zaten çok az böyle seçkin forum var bari burda fikir dayatması olmasın temennisi ile ...
imza uzunluğuna hayır diyorum

unutacagim birsey olsaydi imzama yazmazdim not almamis olsaydim burada onu yazma istegim olmazdi imzamin kabarik kurusuk durmasini degil anlamli brisey olmasini isterim bunuda sadece kendime degil genelle paylasmak isterim amac zaten birilerine birseyi anlatabilmek degilmidir :) sen yine imzalarin kisaligini sec buna saygi duyarim ama bende imzamin uzun yada kisa nasil istersem istiyim bana kalmis birsey sonucda saygi duyulmasini isterim ben resim eklyiecem demiyorum ki bi dörtlük paylasaca(kti)m.

yahu birader şimdiye kadar her ne cümlesi yazacak isen çoktaan yazmıştın da beynimize kazımıştık bile  :)
neyse hazır konu açılmışken üyeler arası mini referandum yapalım isteyenler istemeyenler kabul edilmiştir hızında bir sonuca ulaşalım inşallah....

Senin beynine kazimak isteseydim yazacagimi ilgilendigin bölümleirn birinde paylasirdim. Isteklere saygi duyulsun öneri ve elestiri diye bölüm acmissiniz burada önerimi sundum ya evettir ya hayirdir her iki secenekdede gecerli bir aciklama yapip ya uygular yada uygulamazsiniz benim yazacagim seyin sizlerin beynine degil kendi cizgimi belirtip ona göre davranmanizi göstermekdi ama bunuda zaman gösterecek artik ister karakteri uzatin ister uzatmayin yeri geldiginde kullanacagimiz ortamda olur :)