İslami Düşünce

• 32 Cevap
  • 28052 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı movsar

• movsar
  • **
  • 50
  • zorlaştırmayın,,kolaylaştırın bea
    • yuuuhhhhh
Ynt: İslami Düşünce
« Yanıtla #30 : 13 Kasım 2013, 09:37:50 ÖS 21 »
siz aslında egolarınızı tatmin etmek bilgiçlik taslamak için uğraştığınızın farkına varın..önemli olman bilgi değüil ameldir nice bilmişler vardır ki amelleri zerre kadardır.. kusura bakmayın biraz  ağır oldu , özür diler sizleri allaha emanet ederim

*

Çevrimdışı maxpayna

• *
  • 5153
    • depo
« Yanıtla #31 : 13 Kasım 2013, 11:22:08 ÖS 23 »

soruyu tam soramadım sanki
bir annemi çağırayım sorayım
anneeeeee

anneme de sordum hatırlayamadı o yüzden tez mantıklı görünmüyor bu nedenle...  ???

Kişi evladı ile gurur duyar , niye duymasın. Bu insani bir durumdur.
Gururlanmak insanı başkalarına karşı kibre, istikbara götürmedikden sonra herhangi bir sakıncası olmaz.
Annenin Maxpayna gibi evladı olduğu için gururlanması doğaldır. Bu gururlanmayı senin ve başkalarının olduğu yerde seni övmeye başlarsa yüzüne toprak serpersin :)  Yoksa sana nazar değdirir karışmam
Evladı sahiplenmek anne için doğaldır. Evlat için ise bir sevin kaynağıdır. Evladın başarısını kendine mal etmesi de doğaldır. Çünkü evladını en güzel şekilde yetiştirmiş, büyütmüştür. El bebek gül bebek yetiştirmiş seni , daha ne daha istiyorsun Max :)
Git hemen annenin elini hürmetle öpüver :) bizden de selamı iletiver

yok fecr abi annemin benimle gurur duyduğu yok. zaten benim de gurur duyulacak bir başarım artı değerim yok  :'(
estağfurullah diyor, o senin hüsnü zannın olarak görüyorum allah razı olsun...  :-\

siz aslında egolarınızı tatmin etmek bilgiçlik taslamak için uğraştığınızın farkına varın..önemli olman bilgi değüil ameldir nice bilmişler vardır ki amelleri zerre kadardır.. kusura bakmayın biraz  ağır oldu , özür diler sizleri allaha emanet ederim

kardeş biz yıllardır buradayız egomuz epey tatmin oldu.
da; senin ego da bir sorun var gibi. istersen gel accık da senin egoya el atalım onu tatmin edelim ne dersin  ^-^

olmadı seni (EGO Genel Müdürü) Necmettin Tahiroğlu beyefendiye havale edelim; işin uzmanı o   :D

Elektrik Gaz Otobüs Genel Müdürlüğü

*

Çevrimdışı eRkam_turabii

• **
  • 50
  • Sizi Rahatsız Etmeye Geldim..
« Yanıtla #32 : 09 Temmuz 2016, 07:06:39 ÖS 19 »
Ayetlere dönmeli artık insan; ayetlere düşmeli, ayetlerle düşünmeli... Ve ayet ayet, sure sure yürümeli... Aklını kalbinin derinliklerine doğru, usulca süzmeli....

(F.pala)
Sizi Rahatsız Etmeye Geldim...