HAKKINIZI HELAL ETTIN

• 5 Cevap
  • 3323 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HAKKINIZI HELAL ETTIN
« : 26 Haziran 2008, 08:25:44 ÖS 20 »
Bilmiyorum dogru yeremi yaziyorum  ;D ama yaziyorum iste.
oncelikle biliyorum foruma pek katilmiyorum aslinda hic katilmiyorum ama bu demek degil takip etmiyorum diye cunku ben takip etiyorum.
konuya gelince ablalarim beni tanir ve sancaktar ve fenerli- uni son senemdeyim ingilizce ogretmenlik okuyorum ve bugun sonuclar belli oldu kazandim sinavlari  ;D Allah izin verirse ogretmenlik gorevimi turkiye de yapacagim ve iki hafta sonra oraya geliyorum.
Oncelikle emege gecen tum arkadaslara cok ama cok tesekkur ederim. beni sabir la dinleyen ablalarim bbetul, aysegulozkan, elif ve diger ablalarim ve ozelikle TALIA ablama coooooooooooooooooooooooooooooooooooooook ama cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook tesekkur ederim. Hakkinizi HIC BIRZAMAN odeyemem. zor anlarimda bana yoldas olan beni bu aydinlaga getirdiniz ve sizi hic birzaman asla unutmam ve herzaman dualarimdasiniz. artik turkiyeye yerlesince tekrar forma donerim :) simdilik icin HOSCAKALIN

Ynt: HAKKINIZI HELAL ETTIN
« Yanıtla #1 : 26 Haziran 2008, 08:33:41 ÖS 20 »
Alıntı
bugun sonuclar belli oldu kazandim sinavlari   Allah izin verirse ogretmenlik gorevimi turkiye de yapacagim ve iki hafta sonra oraya geliyorum
hayırlı olsun beyazgül çok sevindim
bu demek oluyor ki bazen çok uzak görünen istekler yeri gelince gerçekleşebiliyor
sadece az daha sabır gerek  ;)
Türkiyede daha mutlu ve daha hayırlı bir hayat geçirmen dileğiyle

« Yanıtla #2 : 26 Haziran 2008, 08:48:03 ÖS 20 »
aa thankyou abla. sizden cok sey ogrendim ve simdi bunlari doksem sigmaz ama hepsi aklimda ;)

*

Çevrimdışı Aysegul

• *
  • 3127
    • Yine Ayrılık.. Yine Ayrılık...
« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2008, 01:47:34 ÖS 13 »
Hakkında hayırlısı olsun İnşallah..
Hoş geliş lerin Olsun İnşallah Beyazgülümüz..

*

murat

« Yanıtla #4 : 30 Haziran 2008, 08:54:43 ÖS 20 »
selametlen

*

Çevrimdışı ozanca

• *
  • 4676
« Yanıtla #5 : 30 Haziran 2008, 09:00:30 ÖS 21 »
1987 çek saga ...
Yabancı dil konuşmaktan ehliyetine el koyduk ...
Hayırlı olsun Arkadaş :)
Sen gel bende gidiyim artık bu ülkeden ...
Sıkıldım ben ya :)
Selamlar ...
Not font kurbaa