Bu Sitenin Sakinleri

• 64 Cevap
  • 28636 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Bu Sitenin Sakinleri
« Yanıtla #60 : 18 Eylül 2010, 06:35:21 ÖS 18 »
Selam sevgili site sakinleri

sizlerden bi recam olcak "şirk zihniyeti" ile ilgili bildiğiniz kitap, tez, makale, söyleşi vb... çalışmalar varsa ister buraya ister özelden isimlerini ve linklerini yazabilirmisiniz...??
selametle...

20 yüzyılda tevhid ve şirk,MEHMED ALAGAŞ.İnsandergisi yayınları

özellikle türkiyedeki versiyonları kitap ince ve içerik olarak çok harika anlatı ve örneklikler var ayrıca ,kitabın son sayfasında mehmed alagaşın diğer kitaplarının isimleride var yaşadığımız coğrafyada İNSANLARDAN SAKLANAN İSLAMI ÇOK İYİ AYET TEFEKKÜRLERİ AİE ANLASTMIŞ BÜTÜN KİTAPLARINI OKUDUM ve bu gün kuranı anlaya biliyorsam bu kitapların çok faydası oldu bana ayrıca DİN GERÇEĞİ VE İSLAM adlı kitabıda ilk sıra dır okuyun faydası olacak inşaallah...

« Yanıtla #61 : 20 Eylül 2010, 12:51:31 ÖS 12 »
Selam sevgili site sakinleri

sizlerden bi recam olcak "şirk zihniyeti" ile ilgili bildiğiniz kitap, tez, makale, söyleşi vb... çalışmalar varsa ister buraya ister özelden isimlerini ve linklerini yazabilirmisiniz...??
selametle...

20 yüzyılda tevhid ve şirk,MEHMED ALAGAŞ.İnsandergisi yayınları

özellikle türkiyedeki versiyonları kitap ince ve içerik olarak çok harika anlatı ve örneklikler var ayrıca ,kitabın son sayfasında mehmed alagaşın diğer kitaplarının isimleride var yaşadığımız coğrafyada İNSANLARDAN SAKLANAN İSLAMI ÇOK İYİ AYET TEFEKKÜRLERİ AİE ANLASTMIŞ BÜTÜN KİTAPLARINI OKUDUM ve bu gün kuranı anlaya biliyorsam bu kitapların çok faydası oldu bana ayrıca DİN GERÇEĞİ VE İSLAM adlı kitabıda ilk sıra dır okuyun faydası olacak inşaallah...

Allha razı olsun kardeşim...
Bu dünyası olmayan dinin, öteki dünyası da yoktur..!

*

Çevrimdışı TaLiA

• *
  • 3018
« Yanıtla #62 : 22 Mart 2011, 05:31:41 ÖS 17 »
Alıntı
Abdulhamit: Ilmi konularda arastirmalarla mesgul. Şeyhul Islam Zembilli Ali Efendi gibi    “zembilli soru ve cevap kutusuna” gelen sorulari cevaplamaya calisirken diger taraftanda tefsir derslerini de buyuk bir aşkla sevkle surduruyor. Faiz… konu başligi altindaki soruya hayli odaklanmis durumdayken maxpaynanin carsaf carsaf alintilarla cevap vermesi karsisinda  sabri tasiyor; ve Max’a  dönüyor  “ bu kadar yaziyi bunu anlatmak icinmi yazdin” demekten kendisini alamiyor. Tabi maxpaynanin uzun uzun yazilari karsisinda iyice bunalan ustad, bir de ne gorsun(!)  gidisattan iyice bunalan betul’un “YYETEEEERRRRRRR YETER ARTIK BU ISIN IYICE SUYU CIKTIIIII YAZMAYINNN” isyaniyla karsilasinca. O gun bu gundur Ustad, ne haliniz varsa gorun tavriyla aliganlik gosterip faiz konusuna  yazmamaya karar veriyor.

Aldulhamit abinin yokluguna alışmak zor olacak ..

hala inanamıyorum    :'(   :'(

*

Çevrimdışı FECR

• *
  • 4698
  • Selam Hidayete Tabi Olana
    • FECR
« Yanıtla #63 : 06 Mart 2012, 06:36:38 ÖS 18 »
Abdülhamit abi vefat edeli 1 yıl olmuş.Allah rahmet etsin.

Selam Hidayete Tabi Olanlara

http://kuranneslifecr.blogspot.com

*

Çevrimdışı TaLiA

• *
  • 3018
« Yanıtla #64 : 06 Mart 2012, 07:11:41 ÖS 19 »
Mekani cennet olsun  :(  :(