Selamunaleykum arkadaşlar

• 8 Cevap
  • 533 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı İnşirah

• 6
  • www.islamidusunce.net
Selamunaleykum arkadaşlar
« : 29 Mart 2020, 04:02:16 ÖS 16 »
Aranizda yeniyim ve katılımım onaylandiğı için tesekkur ederim.Allah in izni ile güzel istişarelerde  konularda dualarda buluşup hasbihal ederiz  insallah.Rabbim kalbinize ruhunuza sıkıntılarınıza ferahlık versin.
☝️____Her nasip vaktine esirdir!___☝️

*

Çevrimdışı Maveraî

• Haymatlos..
  • *
  • 497
  • ﺃَﺳْﻠَﻤْﺖُ ﻟِﺮَﺏِّ اﻟْﻌَﺎﻟَﻤِﻴﻦَ
Ynt: Selamunaleykum arkadaşlar
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2020, 04:25:28 ÖS 16 »
Aranizda yeniyim ve katılımım onaylandiğı için tesekkur ederim. Allah'ın izni ile güzel istişarelerde konularda dualarda buluşup hasbihal ederiz insaAllah. Rabbim kalbinize ruhunuza sıkıntılarınıza ferahlık versin.
Hoş geldiniz, ne demek.. :)
Forum sayfamız, trol olmayıp saldırı amaçlı üyelik yapmayan herkese ve her görüşe açıktır. 8)

Kullanıcı adınız gayet güzel; aynı güzellikte paylaşımlarınızı bekliyor ve diliyoruz.
İnşaAllah, hayırlara vesile olsun ^-^
Aynayım, bakanlar beni değil ancak kendini görür..

*

Çevrimdışı İnşirah

• 6
  • www.islamidusunce.net
« Yanıtla #2 : 29 Mart 2020, 05:55:19 ÖS 17 »
Bu güzel ve icten karşılama için teşekkur ederim musait oldukca sizlere katilicam insaAllah.Öncelikle siteyi öğreneyim 🙂

*

Çevrimdışı Maveraî

• Haymatlos..
  • *
  • 497
« Yanıtla #3 : 29 Mart 2020, 07:47:29 ÖS 19 »
Bu güzel ve icten karşılama için teşekkur ederim, musait oldukca sizlere katilicam insaAllah. Öncelikle siteyi öğreneyim 🙂
Tabii elbette, bugünlerde sokaklarda yapamadığınızı yapıp sitede gönlünüzce gezin dolaşın ;)

Evde tıkılıyken yapılacak en verimli etkinliğin başında geliyor; araştırma bilgilenme, hayatı başka insanları veya kendini keşif, yani özetle eğitim ve öğrenim 8) 🤩

Keyifli alternatif olarak da film ve (teknolojinin hayatımızı fazla işgal etmesiyle unutulan veya ihmal edilenler arasına giren) hane halkıyla muhabbet sünneti..

*

Çevrimdışı İnşirah

• 6
  • www.islamidusunce.net
« Yanıtla #4 : 30 Mart 2020, 12:29:16 ÖS 12 »
Bende öyle bir yumurcak varki (Rabbim yokluklarinı acılarını göstermesin cumle evlatlarimizın )onun uyku saatlerinde butun islerimi bitirmem gerekiyor uyanikken nefes aldırmiyor ;D.Burayida geri kalan vakitte ziyaret etmeye calisiyorum telefondan biraz zor oldugu icin herseye mutbk olamıyorum biranda :) Nasibimize ne düserse onu alacağım buradan insallah...

*

Çevrimdışı Maveraî

• Haymatlos..
  • *
  • 497
« Yanıtla #5 : 30 Mart 2020, 01:13:07 ÖS 13 »
Bende öyle bir yumurcak var ki (Rabbim yokluklarını acılarını göstermesin cümle evlatlarımızın) onun uyku saatlerinde bütün işlerimi bitirmem gerekiyor, uyanıkken nefes aldırmıyor ;D Burayı da geri kalan vakitte ziyaret etmeye çalışıyorum, telefondan biraz zor oldugu için herşeye mutabık olamıyorum bir anda :) Nasibime ne düşerse onu alacağım buradan inşaAllah...

Allah yoluna bağışlasın.. <<-@
Kaç yaşında yavrunuz, 3 4 veya 5 mi? :.)
En haşarı yaşlar diye biliyorum (yeğenlerimden) ^-^

Böyle babalar da var olsada milyonda bir olduğundan, bir annesiniz sanıyorum :.)

Hayırlarda kolaylıklar diliyorum, emekleriniz zayi olmaz inşaAllah :-\
İyi anneler iyiki varlar; Allah eksikliklerini vermesin, sayılarını artırsın <<-@

Her denk gelip izlediğimde duygulanırım, gözlerim dolar..!!
Sizin için de motivasyon babında olsun ;)

*

Çevrimdışı İnşirah

• 6
  • www.islamidusunce.net
« Yanıtla #6 : 30 Mart 2020, 05:39:37 ÖS 17 »
1 yaşında kardeşim🙂Allah razı olsun cumle evlatlarimiz Allah yolunda olur insallah.Babadan yana cok sansliyim benden iyi bebek bakar lakin hafta ici calistigi icin bi faydasi olmuyor🙂haftasonları en rahat zamanım ;D.
2.videoyu bende izlemistim ve cok duygulanmistim Rabbim cümle annelere sonsuz sevkat,sabır,layigiyla anne olabilmeyi nasip etsin insallah

*

Çevrimdışı Maveraî

• Haymatlos..
  • *
  • 497
« Yanıtla #7 : 30 Mart 2020, 08:08:27 ÖS 20 »
1 yaşında kardeşim🙂
Allah razı olsun, cümle evlatlarımız Allah yolunda olur inşaAllah.

Babadan yana çok şanslıyım, benden iyi bebek bakar; lakin hafta içi çalıştığı için bi faydası olmuyor🙂, hafta sonları en rahat zamanım ;D

2. videoyu bende izlemiştim ve çok duygulanmıştım. Rabbim, cümle annelere sonsuz şefkat, sabır, layığıyla anne olabilmeyi nasip etsin inşaAllah

İnşaAllah, ecmain.

MaşaAllah, milyonda birlik dilime denk düşen nasipli taifedensiniz demek ki ;D

Allah muhabbetinizi ve huzurunuzu daimi ve ziyade kılsın.

Amin ve babalara da.. ;)

*

Çevrimdışı İnşirah

• 6
  • www.islamidusunce.net
« Yanıtla #8 : 30 Mart 2020, 08:25:03 ÖS 20 »
Allahima bin sukur şanslıyım baba konusunda.Rabbim anneligide babaligida hakkiyla yapabilenlerden olmamizi nasip etsin insallah simdi oldu ;)