CeBIT BiLiŞiM EuRaSia 2007

  • 0 Cevap
  • 1863 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CeBIT BiLiŞiM EuRaSia 2007
« : 02 Ekim 2007, 12:34:07 ÖÖ 00 »CeBIT Bilişim Eurasia 2007
İstanbul, Türkiye

Dünyanın en büyük ilk on fuarı arasına adını yazdırarak, İstanbul'u Avrasya'nın bilgi ve iletişim teknolojileri pazarının merkezi durumuna getiren CeBIT Bilişim Eurasia, bu yıl 2 - 7 Ekim 2007 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Fuar, dünyanın dört bir yanındaki 70 kadar ülke ve bölgeden 150 bini aşkın ziyaretçiyi İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde bir araya getirerek benzersiz bir sinerji yaratıyor.

Geçtiğimiz yıl yüzde 82'si profesyonel olmak üzere toplam 155 bin ziyaretçi ağırlayan CeBIT Bilişim Eurasia, bu yıl da iş dünyasının beklentilerine yanıt oluşturacak şekilde, İş Dünyası, Dijital Yaşam ve Telekomünikasyon olmak üzere üç ana bölümde toplanıyor. Ayrıca Tematik Bölümlerin (Gelecek Parkı, Kamu Sektörü, İş ve Kariyer) ve Özel Bölgelerin (İnovasyon, YASAD Yazılım, Mobil İş Çözümleri) de yer alacağı fuarda ticari heyetlere yönelik özel programlar artıyor.

Kurumsal çözümler, ürünlere katma değer sağlayan gömülü teknolojiler ve her büyüklükteki işletmeye yönelik yenilikçi fikirlerin yer aldığı CeBIT Bilişim Eurasia, doğru kitlelerin doğru noktada buluşmasını sağlayacak pek çok projeyle zenginleşecek. Ticaretin ve bilişimin kalbi, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından "karar vericileri" ağırlayan CeBIT Bilişim Eurasia'da atacak.

CeBIT Bilişim Eurasia'nın Anadolu'nun farklı illerindeki ticaret ve sanayi odalarının, farklı ülkelerdeki ticaret bakanlıklarının, TÜTED, YASAD, TÜBİSAD gibi sivil toplum kuruluşlarının işbirliğiyle ağırlayacağı ticaret heyetlerinin de fuara ayrı bir sinerji katması bekleniyor.


www.cebitbilisim.com

Fuarı ziyaret eden arkadaşlarımız fuara dair izlenimlerini bizlerle paylaşsınlar inşallah  :) 
ŞeN DüNYa iÇiNDe SeN
DüNYa iÇiNDe BiR aVuç ŞeN DünYaYDıN SEN