Tefrika İçin Çıkarılan Vahabi IŞİD örgütü, Şii-Sunni Vahdeti İle Def Ediliyor

  • 4 Cevap
  • 4363 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tefrika İçin Çıkarılan Vahabi IŞİD örgütü, Şii-Sunni Vahdeti İle Def EdiliyorTefrika İçin Çıkarılan Siyonist Vahabi örgütü IŞİD, Şii-Sunni Vahdet ve Birliği İle Def Ediliyor

Selahaddin ve Anbar eyaletlerinde Sunni ve Şiilerin ortak katılımıyla oluşturulan gönüllü birlikler ve Irak ordusu, Tıkrit Operasyonunda Siyonist IŞID teröristlerine büyük kayıplar verdirdi. Müslümanları katletmek ve fitne ile tefrika çıkarmak için Siyonistlerce kurulan IŞID, aksine Müslüman halkların vahdetini ve omuz omuza savaşını sağladı.

Söz konusu Tıkrit Operasyonuna 7 bin Sunni savaşçının katılım gösterdiği ve Halk güçleri ile Irak ordusu koordineli olarak ve farklı kollardan IŞID mevzilerine saldırı düzenlediği belirtildi.

Kaynak: Şems Haber

Tekfirci Vahabilerin zakkum gibi zehirli meyvelerinden olan IŞİD terör örgütünden temizlenen Tikrit şehrinde Sünni-Şii İslami Vahdet Namazları tekrar başladı:

Irak’ın Tikrit kentinde Şii ve Sünniler omuz omuza namaz kıldıIrak’ın Tikrit kentinde Şii ve Sünniler omuz omuza namaz kıldı. İslam düşmanlarının oyunları bir bir bozulmaya devam ediyor. Son olarak teröristlerden temizlenen Irak’ın Tikrit kentinde Şii ve Sünniler omuz omuza namaz kıldı.

Kaynak: İslami Davet

*

Çevrimdışı ozanca

  • *
  • 4676
Geçen Erdoğan açıklama yapmıştır , ne sunnisi ne şiisi bizi müslümanı ilgilendiriyor diye ...
Hümeyninin bir zamanlar vaaz ettiği ama şimdilerde unutulan La Sünni La Şii İslam İslam sözlerini İranda söylemiş olması manidar bir hatırlatma oldu ...
İran acem siyaseti gereği bugünlerde yaymaya çalıştığı , mezhep savaşından IŞID sorumludur sözleri sadece basit bir perdeleme girişimidir ...
İranın yıllarca hayra yorup görmezden geldiğimiz yayılmacı politikalarının mahsülüdür bugünler ...
Ve öyle kolay kolay da kapanası yoktur ...
Not font kurbaa

Yorumunun konuyla ilgisini ve yayılmadan kasdını anlamadım ama bir İslam devletinin yayılması, Amerikan-İsrail BOP projesi eşbaşkanı laik (kafir) bir rejimin yayılmasından güzel bir şeydir.

*

Çevrimdışı osisko

  • Derviş
  • ****
  • 593
  • Edep ya Huuu..
Hangi devlet, hangi millet, hangi ümmet, hangi mezhep adına bu paylaşımlar.?

Bunca çığırtkanlık kimin adına.?
"Kul 'a bela gelmez Hak yazmayınca,
Hakk bela yazmaz, kul azmayınca"..