Forum ne hale gelmiş ..?

• 7 Cevap
  • 7497 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı osisko

• Derviş
  • 593
  • Edep ya Huuu..
Forum ne hale gelmiş ..?
« : 03 Şubat 2015, 10:51:07 ÖS 22 »
Ynt: Esad Nasıl Cani Yapıldı ? Gönderen: medine düşleri (SURİYE)   Bugün 12:25:18

DÜN ESAD’A CANIM CİĞERİM DİYENLER BUGÜN KANLI SOPALI OLURKEN… Gönderen: medine düşleri (SURİYE)   Dün 14:55:37

IŞİD Teröristlerine Deyruzzur da Ağır Darbe. 60 Ölü Gönderen: medine düşleri (GÜNDEM)   Dün 14:48:20

Ynt: İsrailin kayıplarına, İsrail’den daha çok içi yanan siyonist sevdalılar-ÖNEMLİ- Gönderen: medine düşleri (GÜNDEM)   Dün 14:40:59

Ynt: Liberman, Hizbullah’ın intikam korkusundan dolayı Rusya’ya gidiyor Gönderen: medine düşleri (GÜNDEM)   Dün 14:38:44

Ynt: Hizbullah, İsrail’in Rümsa Askeri Üs’sünü 5 Adet Kornet Tipi Füze İle Vurdu. Gönderen: medine düşleri (GÜNDEM)   Dün 14:25:06

Hizbullah İsrail Rejimine Ait Bir Füze Deposunu Vurdu Gönderen: medine düşleri (GÜNDEM)

Hep birlikte cihata mı yürüyoruz..?
"Kul 'a bela gelmez Hak yazmayınca,
Hakk bela yazmaz, kul azmayınca"..

*

Çevrimdışı kutbay

• *
  • 2554
    • İslami Düşünce Platformu
Ynt: Forum ne hale gelmiş ..?
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2015, 10:58:10 ÖS 22 »
Tekrar hoşgeldiniz osisko kardeşim

Tespitlerinizi iğneli bir başlıkla değil de, istişareye açık bir başlıkla dile getirseydiniz
şu yorumlarım başlıkla değil içerikle ilgili olurdu. 

Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm

*

Çevrimdışı osisko

• Derviş
  • 593
  • Edep ya Huuu..
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2015, 04:01:31 ÖÖ 04 »
Hoşbuldum kutbay kardeşim teşekkür ederim..

Tavsiyenize uygun paylaşımı ben de isterdim. Lakin, düşleri Medine olanın, savunusu Suriye rejimi olmaz kanaatindeyim. Bu forumda cihat çığırtkanlığına gerek yok.

Ülkemizde ve dünyanın değişik yerlerindeki onca sığınmacılardan haberi olmayan bir kimse ile bu konu hakkında tartışmaya da gerek yok. Yazılarından bazı bölümleri okudum ve gördüm ki, arkadaşın elinde her bir meseleye uygun yeterince kılıf var.

Bu tarz insanla tartışmaya girmeye değmez. Hakkı ve hakikati savunma adına yaptığını zannettiği davada bütün dünyanın görmezden geldiği katliamları değişik bir üslupla örtmeye çalışan bir zavallı.

Yazık..

Halbuki, paylaşılması, tartışılması, konuşulması gereken onca konular varken bu cihat çığırtkanlığı gerçekten de üzücü. Ana sayfaya ilk bakıldığında medine düşlerinden başka isim görünmüyor ve paylaşımlarının neredeyse hepsi de Suriye rejimini savunmaya yönelik.

Allah hidayet versin..

*

Çevrimdışı kutbay

• *
  • 2554
    • İslami Düşünce Platformu
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2015, 02:15:45 ÖS 14 »
Yorumlarınız ne güzel.

Bu yorumlarınızı ilgili konular altında ilgili kişiye dair paylaşsanız daha da güzel olurdu.
Bundan sonraki paylaşımlarınızı yöneticilere dair değil de fikre karşı yaparsanız eminim ki arkanızdan gelecek insanlar olacağı gibi yanlış bilgiler paylaşan arkadaşları da bilinçlendirmiş olursunuz.
Ayrıca bu yolu izlediğinizde binlerce okur, o fikre yaptığınız muhalefeti de görmüş olacaktır.
Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm

« Yanıtla #4 : 11 Şubat 2015, 02:20:57 ÖÖ 02 »
Bir üyenin sürekli paylaşım yapması ne güzel. Keşke biz de o kardeş gibi olabilsek.

Ayrıca ilgilendiği alan siyaset imiş ki, ne ondan sizin ilgilendiklerinize dair yazmasını bekleyebilirsiniz, ne de o sizden bunu bekleyebilir. Zevkler ve renkler tartışılmazmış. Ancak siz hazzetmiyorsunuz diye de, İslam'da bu yoktur diyemez, kardeşten de cihad üzerine az mesaj göndermesini rica edemezsiniz. İslam çok boyutludur ki kardeş asrımızda bu boyutunun önde olduğunu düşünmüş. Saygı göstermeli. Şahsen ben Suriye konusunda da ona katılıyorum. BOP eşbaşkanları OrtaDoğuyu tekfircilerle doldurup koca bir ülkeyi viraneye çevirdi. Kimin hesabına olduğu çok belli. Her neyse. Paylaşılan konular hakkında onayladığınız ve karşı çıktığınız şeyleri yorum olarak altına yazabilirsiniz. Ki böylece birbirinizi daha çok aydınlatmış olursunuz. ves-selam

*

Çevrimdışı osisko

• Derviş
  • 593
  • Edep ya Huuu..
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2015, 03:40:11 ÖÖ 03 »
Cihat demek, insan öldürmek demek değildir.

"Bir insanı öldüren, bütün insanlığı öldürmüş gibidir"..!

"Allah inancı olan bir kimseye kaza meydanlarında kılıç vuramazsın. Kanı ve katli haramdır"..!

"Mü-min olmadan cennete giremezsiniz. Birbirinizi sevmedikçe de mü-min olamazsınız. "EY ALLAH 'IN KULLARI KARDEŞ OLUNUZ" ..!

Bunlar size hiç bir şey ifade etmiyor değil mi.?

Neyin, kimin savunuculuğunu yapıyorsunuz.? Kendi halkını öldüren, çoluk, çocuk, kadın, yaşlı, hasta, yoksul ayrımı yapmadan, kendi halkını, kendi ülkesinden süren, öldüren bir caniyi mi.?

Kullandığın cümleye bak.. Zevkler ve renkler tartışılmazmış... Yazık..

Suriye 'de insanların katledilmesi en büyük zevkiniz, ülke insanlarının doğup büyüdükleri yurtlarından sınır dışına canlarını kurtarma bahanesi ile kaçmaları, renkleriniz olsa gerek.

Kim bilir buna benzer daha başka ne tür zevkleriniz vardır..?

Allah ıslah etsin ..

« Yanıtla #6 : 19 Şubat 2015, 11:20:18 ÖS 23 »
Size yazık ki mesajımı anlamamışsınız.

*

Çevrimdışı ozanca

• *
  • 4676
« Yanıtla #7 : 20 Şubat 2015, 12:47:21 ÖÖ 00 »
Esedi sev, Amerikancı ve İsrailci olma ...
Esedi sev, direniş cephesinin güzide bir ferdi ol ...
Esedi sev kurtul ...
4 yıl önce söküyordu bu masallar bu piyasada ...
Can hıraş savunuyorduk bile ...
Şunu kabul edin artık , bu mahallede size söz düşmüyor ...
Can hıraş savunmalarınız itici oluyor ...
Daha kibar ve sade nasıl anlatılır bilmiyorum ...
Pazar payınız ciddi oranda düştü beyler anlayın artık ...
Süslediğiniz, tekelinize aldığınız tüm o kavramlarınızla birlikte artık size kapı göründü ve sadece şu kısmı anlayın ciddiye alınmıyorsunuz ?
Kendi mekanlarınızda , kendi kendinize methiyeler düzün , kasideler besteleyin ama buralarda alanı yok bu cümlelerin ...
Tercihinizi Esedden yana kullandınız , krediniz bitti ...
The and son .... ( bak amerikancı ağzıylada konuştum )
Uğurlar olsun ...
Not font kurbaa