İsrail saldırısının bedeli ağır olacak

  • 0 Cevap
  • 1371 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İsrail saldırısının bedeli ağır olacak
« : 21 Ocak 2015, 11:08:47 ÖÖ 11 »

 
Terör rejimi İsrail’in Suriye’nin güneyinde  Hizbullah mücahitlerine yönelik düzenlediği saldırıda Hizbullah’tan bazı mücahitlerin  şehit olmasının ardından Hizbullah hareketi siyasi şura başkan vekili Mahmud Kemati, Hizbullah’ın terör rejimine karşı misillemesinin  bedelinin ağır olacağını  söyledi.
 
 
Beyrut’ta El’Alem’e demeç veren Hizbullah yetkilisi, ırkçı İsrail’in sözkonusu saldırısına Lübnan  Hizbullah hareketinin bu rejimi pişman edecek şekilde karşılık vereceğini dile getirdi.
 
 
Irkçı İsrail rejiminin Hizbullah’ı hedef alan saldırısını ahmakça olarak niteleyen Kemati, ”Hizbullah, bu cinayete karşı İsrail’e beklemediği bir mekan ve zamanda  darbe indirecektir’ dedi.
 
 
Bu arada Hizbullah Genel Sekreteri Seyyid Hasan Nasrullah da, İsraillilere Kunaytra saldırısıyla ilgili olarak iki kelimelik bir mesaj verdi.
 
 
El Alem televizyonunun haberine göre Hizbullah Genel Sekreteri Seyyid Hasan Nasrullah, siyonistlere hitaben verdiği iki kelimelik mesajında “Sığınaklarınızı hazırlayın” dedi. Başka herhangi bir açıklama yapılmaksızın Arapça ve İbranice olarak verilen mesaja el-Menar televizyonunun sitesinde yer verildiği bildirildi. El Menar televizyonu, Direniş’in Lübnan içinde ve dışındaki dostlarının mesaj konusunda aktif davrandığını ve söz konusu linkin 12 milyondan fazla tıklandığını yazdı.
 
 
Öte yandan siyonist İsrail saldırısında  şehit olanların naaşları dün  Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta düzenlenen  özel merasimle toprağa verildi.