İşte Cumhurbaşkanlığından sonraki Ahmedinejad

• 4 Cevap
  • 5084 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı FECR

• *
  • 4700
  • Selam Hidayete Tabi Olana
    • FECR
« : 11 Eylül 2013, 12:41:10 ÖÖ 00 »

Ahmedinejad’ın bu fotoğrafı Facebook’ta Türkiye’deki devlet büyüklerine örnek gösterilerek paylaşılıyor.

8 Yıl İran Cumhurbaşkanlığı yapan Ahmedinecad şu anda öğretim görevlisi olarak çalışıyor. Ancak Ahmedinejad’ın bu fotoğrafı Facebook’ta Türkiye’deki devlet büyüklerine örnek gösterilerek paylaşılıyor.

Facebook'ta yayınlanan fotoğrafta Ahmedinecad'ın şehir içi yolcu otobüsünde ayakta yolculuk ettiği görülüyor. Özellikle Türkiye'de paylaşım rekoru kıran fotoğrafın altında ise şu yazı yazılı...

Bu adam 8 yıl İran’ın Cumhurbaşkanlığını yaptı.

Sekiz yıl boyunca devlet bütçesinden maaş almadı, sadece öğretim görevliliği maaşını aldı!

Kendisi için özel emeklilik yasası çıkarmadı ve eski mesleği olan öğretim görevliliğine geri döndü…

KAYNAK:focushaber.com
Selam Hidayete Tabi Olanlara

http://kuranneslifecr.blogspot.com

*

Çevrimdışı ozan_er

• ozaner
  • **
  • 223
  • adalet ve özgürlük dinimdir
Ynt: İşte Cumhurbaşkanlığından sonraki Ahmedinejad
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2013, 12:54:42 ÖÖ 00 »
  Birde kafası çalışıp Suriyede esed yerine Direnişi destekleseydı .Mısır devrimini devirmeye cesaret edemezlerdi .Türkiye İran Mısır  Pakistan cesarete gelen diğer islam ülkeleri ile bitmiş avrupa Kararsız Abd bir halt edemeyecekti Ama basiretsiz adam Kafası çalışmadığından Katil Esede Destek vererek asrın hatasını yaptı İslam dünyası farklı bir yerde olabilirdi .Beyin küçük olunca ve vahye değil mezhebe tapınınca böyle hatalar kaçınılmaz Otobüsteki herif bir mal dır Sözde dünyaya meydan oku du ama müslümanlara en büyük kazığı attı Mal herif çook otobüslerle gider gelir çap ı bu kadar

*

Çevrimdışı maxpayna

• *
  • 5167
    • depo
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2013, 02:29:19 ÖÖ 02 »

ilk seçildiği ve cumhurbaşkanı olduğu dönemlerde bu ve benzeri mütevazi yaşamı ve batıya karşı dik söylemi ile gönülleri fethediyordu ama son dönemde ve özellikle suriye sürecinde tutumu/tarafı o tüm mütevazi karizması yerle bir oldu.

onun mütevaziliği artık bizim nazarımızda bülent ecevit mütevaziliği kadar değersiz kalmaktadır...

« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2013, 09:39:45 ÖÖ 09 »
Suriye politikalarını en az sizler kadar eleştirmiş ve irana en az sizler kadarda kızmışım,yalnız kafama takılan hep şuda oldu,türkiye süriyedeki direnişi destekledide ne oldu,YİNE ÖLEN,TECAVÜZE UĞRAYAN YAŞLILAR,ÇOCUKLAR VE KADINLAR OLDU..

Ortada kazanan yine türkiyenin kadim dostu ve müttefiği ABD VE İSRAİL oldu...

*

Çevrimdışı ozan_er

• ozaner
  • **
  • 223
  • adalet ve özgürlük dinimdir
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2013, 03:45:34 ÖS 15 »
Birde desteklemediğini düşün ben düşünmek bile istemem  Gerçi onlar yalnız yardım edebilecekten istiyorlar yardımı  Yalnız Rabbimiz var diyorlar

Ya yardım etmeyenler

Yokmu bize yardım eden  diyenlere 

yardım etmeyenlerin vay haline