Ey Müslümanlar! Sakın Unutmayın,Aldanmayın!

  • 0 Cevap
  • 2286 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı FECR

  • *
  • 4700
  • Selam Hidayete Tabi Olana
    • FECR
Ey Müslümanlar! Sakın Unutmayın,Aldanmayın!
« : 08 Eylül 2013, 03:10:50 ÖS 15 »
http://youtu.be/ZmRCEgrmW3Q

Ey Müslümanlar! Sakın Unutmayın,Aldanmayın!
Ey Müslümanlar, Sakın aldanmayın!

Ey Suriye’deki Müslümanlar! Ey Suriye’deki Müslümanlar! Allah, Allah… Sakın aldanmayın! Batı’nın size hayr getireceğine ve sizi acılarınızdan kurtaracağına mı inanıyorsunuz? Irak’a neler yaptıklarını unutmayın, Afganistan’a, girdikleri bütün Müslüman ülkeler hala onların suçlarından acı çekiyor. Çocukları öldürdüler, evleri yıktılar, meydanlara darağaçları kurdular. İffetli kadınlara tecavüz ettiler, küçük bir kızın etrafına bir grup köpek toplanıyor, şerefiyle oynamak için… İşte onlar kadın haklarını koruduklarını iddia edenler!

Yasak silahları kullandılar. Yeni doğan çocuklarda kalıtsal bozukluk bırakan radyoaktif maddeler attılar. Rejimlere kimyasal silahları satanlar da onlar. Erkekleri soydular. Aile babalarının boyunlarına zincirler bağladılar. Evlatlarının önünde başlarının üzerine bastılar. Ne engellilere acıdılar, ne de büyüklere saygı gösterdiler. Küçüklere de merhamet etmediler, aksine onları sakat bıraktılar. İnsanların sevinçlerinde ve hüzünlerinde toplandıkları yerleri bombaladılar. Bir hüzün bin olsun diye. Başlara çöp torbaları geçirdiler. Acımasızca işkence ettiler. Paramparça olmuş felçli cesetlerin yanında fotoğraf çektirdiler. Cesetlerin üzerine bevlettiler. Cesetleri yaktılar, Başları kopardılar ve onları direklere astılar. Parmakları kestiler ve onu hatıra diye sakladılar. Ağızları diktiler, ifade özgürlüğü savunucuları, ağızları diktiler! Müslümanları evsiz barksız bıraktılar. Kanalizasyon borularını patlattılar, Müslümanlar pisliklerin ortasında yaşasınlar diye. Nehirleri çağlayan ülkenin halkını susuz bıraktılar. Mushafları kirlettiler. Camilerin saygınlığını ihlal ettiler. Müslümanların çocuklarını Hıristiyanlaştırdılar. Sanıyor musunuz ki onlar bunları size yapmayacaklar? Suriyeliler onlarla anlaşma yaptılar diye? Daha önce Afganistanlılarla, Iraklılarla da anlaşma yapmamışlar mıydı? Bu onları düşmanlıklarından ve suçlarından men etmedi. Aksine uşaklarını kardeşlerine baskı yapmaları için kullandılar.

Ey Suriye’deki Müslümanlar! Mücahit kardeşleriniz ve evlatlarınız bunu yapıyorlar mı? Sizi kurtarmak ve ırzlarınızı korumak için ölen kardeşleriniz… Sizin dostunuz (veliniz) ancak Allah'tır, Resulüdür, iman edenlerdir; onlar ki Allah'ın emirlerine boyun eğerek namazı kılar, zekatı verirler. Kim Allah'ı, Resulünü ve iman edenleri dost edinirse (bilsin ki) üstün gelecek olanlar şüphesiz Allah'ın tarafını tutanlardır. Ey Müslümanlar sakın aldanmayın, Ey Müslümanlar sakın aldanmayın, Ey Müslümanlar sakın aldanmayın!

ALINTI
Selam Hidayete Tabi Olanlara


http://kuranneslifecr.blogspot.com