Çok İşkence Gördüm - Mısır HAPİSHANELERİ !

• 0 Cevap
  • 2462 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Müslüman

• 511
  • Allah c.c kelamını kul kelamı ile eşitlemeyin.
Çok İşkence Gördüm - Mısır HAPİSHANELERİ !
« : 05 Eylül 2013, 02:21:20 ÖS 14 »
MISIR'DA SURİYE'DE BİR MÜSLÜMAN GÖZALTINA ALINDI, TUTUKLANDI CÜMLESİNİ DUYARSANIZ AŞAĞIDAKİ YAZI AKLINIZA GELSİN.

İhvanın eski Genel Bask Mehdi AKİF hocadan dinlemiştim ;

Oğulcuğum 25 yıl hapis yattım hapishanede bir kısının zor ayakta durabileceği bir zindanda yıllarca kaldım. Kapisini kapatırlardı bulunduğum hücrenin zemini tuvaletti ve su yoktu. Namaz kılmayalım diye hücrede su yoktu hep teyemmüm ederdim. Namazları hep ayakta kılardım. Hücrenin demir kapısında bir pencere vardı. Ordan kova ile gardiyanların içerisine işer su katar bize içirirlerdi. Ekmeklere pisliklerini sürer bize yedirirlerdi. Günlerce yemedim ama ac kalınca üzerime sürer duvarlara sürer temizler yerdim.

Bu hücrelerde 7 arkadaştık Seyit Kutup Abdulkadir Udeh ( diğerlerinin isimlerini unuttum ) onlar tek tek bu zindanlarda idam edildi. Beni idam etmediler. Ama cok işkence gördüm.

Hortumla bizi şişirirlerdi. K Kerim'i tuvalete atarlardı. ALLAH'a peygambere küfrederlerdi. Hergun işkence saatlerimiz vardı. Rutubetli soğuk zindanlarda farelerin olduğu bölüme atarlardi . Saatlerce orda kalırdık. Ailemizden ziyarete gelenleri taciz ederlerdi. Onlara zarar gelmesin diye ziyaretler çok uzun aralıklı olurdu ....

Bugün bu resmi gördükten sonra gün boyu Şimdi bu hapishanede bu zindanlarda kalan Müslümanları düşündüm. Bu kardeşlerimize ALLAH için her namazdan sonra dua edelim.

" Dua surları döven bir top gibidir geçte olsa mutlaka sura sürekli vuran bir top gibi surları yıkacaktır zalimlerin sonu hem duamızla olacaktır "