İslami Düşünce Platformu

GÜNDEMDEKİLER => Ülkemizden => GÜNDEM => Konuyu başlatan: medine düşleri - 21 Ocak 2015, 10:47:45 ÖÖ 10

Başlık: Siyonist Suudi Müftüsü: Hizbullah Üyelerinin Öldürülmesinden Mutluluk Duyduk
Gönderen: medine düşleri - 21 Ocak 2015, 10:47:45 ÖÖ 10


Siyonist Suudi Müftüsü: Hizbullah Üyelerinin Öldürülmesinden Mutluluk Duyduk
Sözde Müslüman Alimler Derneğine üye Suudi müftüsü Muhammed el-Berrak Şehit İmad Muğniye’nin oğlunun şehadetinden dolayı sevinç duyduğunu açıkladı.

Suudi Müftü Muhammed el-Berrak Twitter hesabından yaptığı açıklamada hatta eğer İsrail de olsa bu durum (Cihad Muğniye ve Hizbullah komutanlarının şehadeti) bizim sevinç duymamıza neden olmuştur, dedi.

Mekke Ümmü’l Kura üniversitesinde öğretim görevlisi de olan Tekfirci Suudi Müftü, Şialara hakaret ederek Şialara Rafızi yakıştırmasıyla şunları söyledi: “Rafıziler Yahudilerin eliyle öldürüldüğünde biz Allah’a hamd ederiz… zira Rafıziler Yahudilerden çok daha tehlikelidir.”

Bu ve bunun gibi tekfirci sözde alimlerin açıklamalarına yakından bakacak olursak İslam dünyasının neden geri kaldığı ve bugün Amerika ve İsrail adına Suriye, Irak ve diğer Müslüman ülkelerde Müslümanların katledildiği ortaya çıkmaktadır. Bugün IŞİD, Nusra, İslami Cephe ve adı bilinmeyen yüzlerce terör örgütü İslam adına Müslümanları katletmekte Müslümanların hürmetini ayaklar altına alınmakta ve hayvandan daha aşağı muamelelere tabi tutulmaktadır.

Bunun gibi sözde alimler İslam ve Müslümanlığın yüzkarasıdır. İslam’ın bağnaz, yobaz bir din olduğu imajı bu cani katiller eliyle dünyaya yayılmaktadır. IŞİD ve Nusra katilleri bunun gibi tekfirci alimlerin tebliğ ve propagandaları ile oluştu ve İslam’ın bağrına bir hançer gibi saplandı.