E-Devlet’te 10 Yeni İşlem

  • 0 Cevap
  • 2966 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı İSRA

  • **
  • 214
  • Zalim zulüm eder, Kader adalet eder..
E-Devlet’te 10 Yeni İşlem
« : 03 Ağustos 2017, 07:35:15 ÖS 19 »

Devlet tarafından vatandaşlara verilen hizmetlerin elektronik ortamda sunulduğu e-Devlet'e (e-Devlet üzerinden kamu kurumlarında işlerini kolayca yapan vatandaşlar için) 10 yeni işlem daha eklendi. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından e-Devlet Kapısı üzerinden 10 adet yeni hizmet sunulmaya başlandı.

İşte İSKİ'nin e-Devlet üzerinden başlattığı 10 yeni işlem; Yeni Abonelik Başvurusu, Abonelik İptali Başvurusu, İndirimli Abonelik Başvurusu, Başvuru Takibi ve İptali, Abonelik Borç Ödeme, Baraj Doluluk Oranları, Su Analiz Raporu, Abone Bilgileri Sorgulama, Arıza ve Bakım Bilgisi Sorgulama, Fatura Bilgileri Sorgulama.


e-Devlet'e Giriş Nasıl Yapılır?

e-Devlet'e giriş yapabilmek için öncelikle e-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Şifrenizi aldıktan sonra https://www.turkiye.gov.tr/ internet adresinin sağ en üst kısmında yer alan 'Sisteme Giriş' alanına tıkladıktan sonra ekrana gelen pencerede T.C Kimlik Numarası ve e-Devlet şifrenizi girin.

İski'nin 10 yeni işlemini e-Devlet üzerinden yapabilmek için arama sekmesinden yapmak istediğiniz işlemi aratarak kolayca bulabilir, istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

http://www.haber10.com
İlâhi ente maksûdî ve rızâke matlûbî..