internetin yan etkisi

  • 2 Cevap
  • 3174 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı maxpayna

  • *
  • 5172
    • depo
internetin yan etkisi
« : 18 Aralık 2007, 02:56:23 ÖÖ 02 »
ben bu tipi bir yerden tanıyorum ama nerden  :-\

Bilgisayar başında ölenlerde var...

54 yaşındaki Childress H. Wanamaker, ABD'nin New York şehrinde bir yeni medya şirketinde muhasebe müdürü olarak çalışmaktadır. En büyük korkusuysa internette takip ettiği 48 tartışma grubundaki olaylardan geri kalmaktır.

Bilgisayar başından asla kalkmadığı için zamanla yemeklerini de aksatmaya başlar. 26 yıllık karısı yemeklerini tepsiyle önüne getirir ama bu bile onun ellerini klavyeden kaldıramaz.

Kayıtlarına göre Wanamaker tartışma gruplarına ortalama her iki dakikada bir mesaj yazar. Oğlu Lucian'ın onu kaldırmak için arabasının çalınmakta olduğunu söylemesi bile Wanamaker'ı kıpırdatmaz.

Raporlara göre son dönemlerde ilgili ilgisiz her tartışmaya dalarak laf yetiştirmeye başlar. Buna ek olarak bu forumların içinden 15 bin 250 kişiyle de düzenli olarak mesajlaşır. 375 blog sitesini takip ederken bir de kendi blog sitesini kurmaya kalkar.

Sonunda Wanamaker evinde bilgisayarı başında açlıktan ölmüş olarak bulunur! İnternetin en derin yan etkisi olarak tarihe adını yazdırarak aramızdan ayrılır. Üstelik forumlarda hâlâ adı geçiyor.

Ne yazık ki cevap veremiyor.


Ynt: internetin yan etkisi
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2007, 05:44:45 ÖS 17 »
:o tövbe estg.
Allah Allah
cık cık

ne diyeceğimi şaşırdım  :-\ :P


ben bu tipi bir yerden tanıyorum ama nerden  :-\

yok yok sana öyle geliyordur max tanimiyorsundur ;)
bu adam gibi olamaz olmasın kimse inş.
ŞeN DüNYa iÇiNDe SeN
DüNYa iÇiNDe BiR aVuç ŞeN DünYaYDıN SEN

*

murat

Ynt: internetin yan etkisi
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2008, 11:32:34 ÖS 23 »Raporlara göre son dönemlerde ilgili ilgisiz her tartışmaya dalarak laf yetiştirmeye başlar. Buna ek olarak bu forumların içinden 15 bin 250 kişiyle de düzenli olarak mesajlaşır. 375 blog sitesini takip ederken bir de kendi blog sitesini kurmaya kalkar.
  ???