SEN TOY, VER BİR OY, VATANDAŞI SOY

  • 0 Cevap
  • 1523 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SEN TOY, VER BİR OY, VATANDAŞI SOY
« : 15 Ağustos 2019, 06:21:39 ÖS 18 »

Siyonistlerin uzun çalışmaları ve Müslümanların gafleti sonucu her ne kadar eksiklikleri de olsa Osmanlının yıkılıp yerine kurulan devletçiklerde yönetici kadronun sabetayist avdeti yâda dönmelerden oluştuğu birçok İslam ülkesinde iktidar ile muhalefetinde kendilerinden olduğu bu sistemlerde muhalefet ile iktidarın danışıklı dövüşü ile halk birinden kurtulayım derken diğerinin tuzağına düşerken ne olup bittiğini anlamamakta ve kendi kaderini belirleyememektedir.

Yağmurdan kaçayım derken doluya tutulan halk, şuna oy verirsen seni öldürür diğerine oy verirsen seni hastalandırır denilerek halka kötünün iyisi gibi(kötünün iyisi mi olur?) yeni çıkmazlarla teslim alınmaktadır ki oysa biz ne bizi öldürecek ne de bizi hasta bırakacak bir teslimiyet yerine sağlıklı olmak istiyoruz diyebilmeliyiz. Bize ya siyah göreceksin yâda Beyaz dediklerin de biz olduğu gibi görmek istiyoruz diyebilmeliyiz.
Nasrettin Hocaya yazı mı tercih edersin kışı mı dediklerin de bahara kim ne demiş diyerek bize üçüncü bir alternatif yol çizmiştir. Yine Nasrettin hocaya yokuş aşağı mı yoksa yokuş yukarı mı gitmek istersin dediklerin de düz yola kıramp
mı girmiş diyerek bize üçüncü bir yolun tarifini yapmıştır.

Ne Ebu cehili ne de amcaoğlu dedikleri Ebu lehebi tercih etmek zorunda değiliz. İslamın hayat yolu kendine özgüdür. İşte o yol bütün peygamberlerin gösterdiği tevhid yoludur.
Hem” LA” deyip küfrün varlığını inkâr ettiğini söyleyeceksin hem de o küfür sisteminin sandık putunun önünde saygıyla hürmetle toy biri olarak oy mu kullanacaksın?
Ben oy vererek vatandaşlık görevimi yapıyorum diyenlere sormak gerek gerçekten seni vatandaş olarak gören kim? Allahın ücretsiz verdiği suyu bile sana ücretli verenlere göre değil vatandaş sende insan mısın yani? GDO lu ürünlerle kendi halkını İsrail’in hedefleri doğrultusunda çeşitli hastalıklarla imha etmekten çekinmeyen bu küfür sistemlerinde gerçekten seni vatandaş yerine koyan kim?

Tren lokomotif istikametinin ABD ve İSRAİL olduğu bir ülkede hangi vagona (parti) binersen bin senin gideceğin istikamet değişir mi?
Bir fabrika sahibinin farklı türde ürettiği fıstıklı, fındıklı, çikolatalı, vanilyalı ve sütlü hangi çikolatayı alırsan al kazanan yine fabrika sahibi olacağıdır.

Dolayısıyla Allahın emirlerinin uygulanmadığı bu şirk sisteminde kimi desteklersen destekle bu trenin varacağı yer ile kazanan fabrika sahibi aynı kişi olacaktır. Geçen
Seksen yılda olup bitende bu değil mi? Asıl ev sahibi olan Müslümanlar halen kendi ülkelerinde beş yıllığına kirada oturup ne zaman tekmeyi yiyeceğini bekliyorlarsa bu kendi kaderlerini belirleyecek vahyin getirdiği ilahi programdan uzak oldukları içindir.
Her parti dernek ve vakıf gayri İslami olan sistemin bir koludur. Bu kolların hiç biri kendisine ihanet etmez, edemez, tersine bu kolların her biri bir vücut gibi bu gayri İslami sistemi kollar daha da güçlendirir. Her parti dernek ve vakıf sistemin yedek
Bir lastiğidir. Biri gittiğinde yerine yeni biri gelerek küfür sistemine taze bir kan olur. Bu metot la küfür sistemleri Yılanın deri değiştirdiği gibi kılıf değiştirerek bazen İslamcı! Bazen de gayri İslamcı rolüne bürünmektedirler ki bu kimseyi aldatmamalıdır. Çünkü şeytan ve şeytanın dostları ayette belirtildiği üzere her zaman soldan değil bazen de sağdan yaklaşmaktadırlar bazen arkadan bazen de önden gelerek kendilerini böylece kamufle etmektedirler
Ben başa geldiğimde Allahın razı olmadığı faizi, içkiyi, kumarı, şirki ve zinayı yasaklayıp Allahın razı olduğu bir İslami düzeni kuracam diyeni gördün mü Yâda hiç duydun mu? Değilse Allahın razı olmadığı bir yerde nasıl Allah rızası için duruyorsun? Böyle bir yerde ne işin var?

Sözde sistemi değiştire cem diye yola çıkanlar tuzun suda eridiği gibi asıl kedileri değişerek toplumu hak yoldan uzaklaştırarak bilerek yâda bilmeyerek küfür sisteminin ömrünü uzatmışlardır. Bu seksen yıllık parti tecrübesini göz ardı edenler hatada ısrar ederek yeni partilerle kendilerinin ahmak yâda hain olduklarını belgelerken halkı da ifsat etmektedirler.
Ebucehilin kurduğu bir düzene kaydolmayarak kayıtsız kalan ve Darul Erkam da kendi programını düşmandan habersiz uygulayan bir peygamberin sav tarihi varken sonu “DER “ile biten bu resmi STK lar ile halkımız kayıt altına ve kontrol altına alınmıştır.

Çözüm; İslam’ın hâkim olması için peygamberler gibi bağımsız olarak halkı İslam, a davet etmek ve ayette belirtildiği üzere “Din yeryüzünde hâkim oluncaya değin onlarla mücadele etmektir” nebevi metot da budur.
Küfrün bu çok çeşitli plan ve projelerine aldanan halkımız uyanarak sadece Allahın ipine tutunarak kurulan bu tuzakları boşa çıkararak kendi kaderini belirlemelidir.