Kayıp Ayet( Yıllardır bu ayeti bulamıyorum)

• 1 Cevap
  • 3333 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kayıp Ayet( Yıllardır bu ayeti bulamıyorum)
« : 30 Temmuz 2012, 05:10:46 ÖS 17 »
Yıllardır şu kayıp ayeti arıyorum.
kaba meali şu olmalı..

Bana karşı sorumluluklarının bilincinde olanlara bir rehber olarak indirdiğim üzerinde hiçbir şüphe olmayan bu ilahi kelamı alınsıkı sıkıya hava ve toz girmeyecek şekkilde sarıp sarmalayın şık hatta mümkünse üzeri işlemeli bir torbaya sokun ve onu evinizin en yüksek en erişilmesi zor bir noktasına asın..sonra ey ihlaslı kullarım onu orda bırakın bir dahada sakın dokunmayın sabah akşam altına geçin durun yeter..Rahmet ve bereket üzerinize yağar ilminiz artar böylece bana ve muradımı almaya her geçen gün biraz daha yaklaşırsınız..iyi salih kullarım olursunuz...

evet dünyalar güzeli mahzun ve mazlum ülkemdeki mahzun ve mazlum müslüman kardeşlerim belli ve zorunlu durumlarda başta mübarek analarını ak sütü gibi helal kaza ruhsatlarını kullanıp irili ufaklı tavizler vermeyi zorda içlerine sindirdikleri halde büyük bir ihlas ve titizikle hatta aşkla ve şevkle asla taviz vermemecesine.. bağlı kaldıkları bu ayeti arıyorum...bulamıyorum..

Kaç defa devrettim hatmettimsede o mübarek Kuranı ayeti bulabilme cehdi içinde gece gündüz demeyip ince eleyip sık dokuyup bir türlü rastlayamadım..
sordum soruşturdum araştırdım karıştırdım bir türlü rastlayamadım..bulamadım bulamadım..

Münip Engin Noyan

(Münib Engin Noyanın Kuran günlüğü serisinden bir yazı bu. Kur'an günlüğü kitaplarını ve hadis günlüğü kitabını tavsiye ediyorum. Müslüman kardeşimle sohbetler adlı kitabı da çok güzel bence.)

*

Çevrimdışı serender

• *
  • 4811
  • Dosdoğru ol!
Ynt: Kayıp Ayet( Yıllardır bu ayeti bulamıyorum)
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2012, 08:55:36 ÖS 20 »
Allah razı olsun  begen1
'Ey iman edenler, Allah için hakkı ayakta tutanlar ve adaletle şahitlik yapanlar olunuz' 5/8