KATIKSIZ İRAN DÜŞMANI SİYONİST FETÖCÜLERİN PERS MASALLARI...

  • 2 Cevap
  • 2154 Görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye de ve dünyada İran düşmanlığını yapan ve ilk tohumlarını eken fetö cülerdi.
Fetöcülerin İran hakkın da yaptıkları propaganda da ve yöntemlere bakacak olursak;
Fetöcülerin İran’ı karalamak için medya da devamlı surette tekrar ettikleri İranlıların pers olduğu söylemidir. Bu iddia ile İranlıların Hz Ömer dönemin de Müslüman olduğu Gerçeğini Kabul etmeyip kendilerinden başkasını Müslüman görmeyen fetöcülerin Siyonist bakış açılarının bir sonucudur. Nitekim Yahudiler de fetöcüler gibi sonradan Yahudi olanı kabul etmeyip hizmetçi olarak ancak mason olunabileceğini belirterek azınlık ve seçilmiş bir sınıf ve ırk olduklarını iddia ederler. Fetöcülerin bu düşüncesine göre,eğer herkesi geçmişi ile anacak olursak Türklerin Şamanist, Kürtlerin Zerdüşt, Arapların ise müşrik olduğunu söylememiz gerekir. Hâlbuki ki selmani Farisi peygamber sav dönemin de İslam’ı tercih etmiş ilk İranlıdır. Dolayısı ile İranlıların Müslüman olma tarihlerinden öncesine gidip Müslüman oldukları tarihten sonrasını görmeyen iddia ve söylemler, fetöcülerin Siyonizm ve emperyalizm den dolayı İranlı Müslümanları Müslüman kabul etmek istemedikleri için İranlıları pers diye anmalarından ibarettir. Özellik le de medyada Müslüman İranlılar yerine pers diye başlayıp iranı geçmiş tarihi ile ananlar kriptolu fetöcülerdir. Tarih kronolojisi dışında kullanılan pers sözcükleri katıksız İran düşmanı olan fetöcülerin eski alışkanlıklarını devam etmekte olduklarının işaretidir. Değilse konu Türkler den açıldığın da Şamanist Türkler diye konuşan var mı? Konu Kürtlerden açılınca Zerdüşt Kürtler diye geçmişe giden var mı? Konu Araplardan açılın ca müşrik Araplar diyen var mı? Fetöcülerin kuyruk acısı Siyonizm kaynaklı olduğu için fetöcüler İran’ı genelde pers diye anıp geçmişe giderler. Kısaca bu İran düşmanlığı fetöcüler de Obsesif bir hastalık halini almıştır.
Kendilerinden başka herkesi aptal gören fetöcüler; İslam dünyasın da İran şiileştiriyor yaygarasını koparmışlardır. Böylece İran’a karşı bir ön yargı oluşturmak istemişlerdir. Hâlbuki insanların bir dine bile girmek te zorlanır ken bir başka mezhebe geçmesi işten bile değildir. Yine eğer bir başka din ve mezhebe geçiyor olsa bile bu kişinin kendi tercihidir. Herkesin kendi din, mezhep ve mektebini anlatması en doğal hakkıdır. Dolayısı ile dünya da şu an fetöcülerin dediği gibi “sünnileştirme” ya da “şiileştirme“yok ve olmayacak tırda çünkü İslam’ın en önemli amacı Hidayete vesile olmaktır. İllaki gel şu mezhebe intisap etmesi değil. Bu kişinin kendi tercihidir. Sünni ya da Şii Müslümanlar silah mı dayıyor gel benim mezhebime gir diye. Dünya da ahlaksızlaştır ma ve Müslüman halkları sömürgeleştir me den söz etmeyen fetöcülerin Müslümanları bölmek ve karşı karşıya getirmek için uydurdukları bu sünnileştirme ya da şiileştirme lafları Siyonizm’in emri ve yönlendirmesi iledir.
Fetöcülerin elebaşı sı eğerİran’ın yolu cennetten geçiyorsa biz cehenneme gitmeye razıyız diyorlardı. Eğer İran kapıdan girerse biz pencereden gireriz, yok pencereden girerse biz bacadan gireriz diyor du. Yine İran Allaha inanıyorsa ben öyle Allaha inanmam diyordu.Bu sözlerin kendisi bile nasıl bir psikopat ve ruh hastalığına yakalandığının kanıtıdır. Ümmet şuuruna sahip olmayan ve ırkçı bir dil kullanan birçok İran düşmanı hastalığının sebebi fetöcülük tür, İlacı ve panzehri ise İslam dır.
Fetöcüler ajanda defterlerinin ilk sayfalarına Besmele yerine İslamiİran’ı karalayan ve notlar yazarlardı.
Yine Ayna adlı programları ile işgalci İsrail’i turistik bir ülke diye tanıtanda Siyonist ruhlu fetöcüler di.
Fetöcüler zaman gazetesi aracılığı ile yıllar yılı bu İslam’ıİran düşmanlığını yaptılar. Ve Manşetlerinde hep İran düşmanlığı vardı.
Yine dünya da fetöcülerin okul açamadığı iki ülke vardı biri Suriye diğer İrandı, Rusya ise ajanlık yapıyorlar diye 2006 da kapatmıştı okullarını.
İran yapımı ”Muhammed Resulullah “Filmine karşı çıkan ve propaganda yapanların en az yarısı fetöcü idi. İçlerinde Herkesin ismini bildiği bir kişisel gelişimci de vardı.
Fetöcülerin Amentüsünün birinci maddesi islam’i İran’ı ret etmek, kötü göstermek ve ikinci maddesi ise ehli kitap adı altında Yahudi ve Hristiyanları şirin göstermekti.
Ve bugün kü bu İslamiİran düşmanlığının kalıntılarıfetöcülerin yaptıklarıpropagandalara ve temellere dayanıyor. Bu kriptolu fetöcüler İran paranoyağı oldukların dan eski alışkanlıklarını farklı şekil ve kimlikler de devam ettiriyorlar.
Her İran düşmanı fetöcü olmasa da fetöcülüğün zihinsel kodlarını taşıyan yedek bir versiyonu ve fosilleşmiş yeni bir artığıdır...

*

Çevrimdışı ozanca

  • *
  • 4676
Ynt: KATIKSIZ İRAN DÜŞMANI SİYONİST FETÖCÜLERİN PERS MASALLARI...
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2018, 10:17:34 ÖS 22 »
İran’ın gerçek yüzünü gösterenlere fetöcü diyemem ama ...
Fetöcüler ile İrancıların epey çok ortak yönü vardır ...
Her ikiside Emel’leri için her yolu mübah sayar ve takiye her iki tarafında baş tacıdır....
Ve her ikiside kendi yediği herzeleri saklamak için , muhaliflerini olur olmadık şeylerle itham eder, kendi kusursuzluklarını abarta abarta bir hal olurlar ....
Her ikiside liderlerinin ne kadar hatasız kusursuz ve günahsız olduğunu anlata anlata bir hal olurlar ...
Ve her ikiside mistik anlatılara çok meyyaldir, ve rüyaya dair anlatılar çok fazladır ...
Ve her ikiside müslümanlara karşı oldukça acımasızdır ...
Sanırım yeterli ...
Not font kurbaa

Ynt: KATIKSIZ İRAN DÜŞMANI SİYONİST FETÖCÜLERİN PERS MASALLARI...
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2018, 12:22:25 ÖS 12 »
fetöcüleri aklamak için yaptığın izahat beyhudedir ...çünkü Anadolu da herkes fetöcülerin iran islam düşmanı olduğunu biliyor .yazdığın fantastik fantaziler ise şeytan aklının ürünü olduğu için gerçekte bir karşılığı yok .şeytan ile melekler arasında bir benzerlik kurmak  ne kadar zor ise hak ile batıl ,gece ile gündüz gibi de zorlama benzerlikler kurmak da o kadar zordur. geçmişte ve şuan fetöcülerin okul açamadığı dünyada ülkeler iran islam inkılabı ve suriye dir. Okul açamamasının sebebi benzerlikler değil zıtlıklar dan dolayıdır. feötüceler Amerikancıdır. iran islam inkılabı 40 yıla yakındır Amerikan ambargosuna karşı direnmiştir. Fetöcüler israil yandaşıdır. iran islam inkılabı ise kurulduğu 1979 devriminden itibaren Hamas ve islami cihada silah yardımı yaparak israile karşı dolaylı bir savaşı daima destekleyen tek ülkedir.
Sebatayist İslamcıların! Taktiklerine örnek verecek olursak, Rahmetli imam Humeyni döneminde de İslam devrimini engelleyemeyen İsrail kurnazca halkların kafasını karıştırmak için “İsrail, İran ile birliktedir” dediğin de imam Humeyni şöyle demiştir;”İsrail kendisinin necis olduğu biliyor bizi de kendisi ile birlikte göstererek necasetini bize bulaştırmak istiyor diyerek “ tarihi cevabını vermiştir.